На Renault Master встановили кузов для прискореного розвантаження

by admin
40 views

На українському ринку можна зустріти розвізні автомобілі Renault Master у різних виконаннях. Днями до них додалося ще одне – з бортовою платформою для прискореного навантаження та розвантаження шляхом повністю відкритого бокового отвору.

Для цього кузов оснастили швидкознімними стійками та відкидними алюмінієвими бортами. При довжині 3200 мм та ширині 2100 мм внутрішня висота з тентом становить 2200 мм, а корисний об’єм – 14 кубометрів. Надбудова виготовлена Заводом спецтехніки «Техкомплект» для будівельників із Полісся.

Шасі Renault Master укомплектовано чотиридверною кабіною на 6 місць. В даному випадку воно задньопривідне, має підвищену вантажопідйомність 2264 кг і розраховане на повну масу 4,5 т. Задні колеса – з двокатковим ошинуванням.

Зазначимо, що у передньопривідному виконанні корисне навантаження подібної машини становить 1504 кг, а повна маса обмежена 3,5 т. Автомобіль комплектується 2,3-літровим турбодизелем, який розвиває залежно від модифікації 125, 150 або 165 к. с. Коробка передач – механічна, 6-ступенева.

Читайте также: