Ford розпочав випуск нового електрокроса Explorer у Кельні

by admin
36 views

Американська компанія Ford налагодила виробництво нового електричного кросовера Explorer на своєму першому спеціалізованому заводі з виробництва електромобілів у Європі. Інвестиції в проєкт склали $2 млрд. Нагадаємо, що підприємство в Кельні є одним із найстаріших серед європейських заводів компанії, яке випускає автомобілі з “блакитним овалом” із 1931 року.

У виробничих процесах беруть участь понад 600 роботів

Історичне підприємство було перетворено на сучасний виробничий комплекс із високим рівнем автоматизації та використанням технології штучного інтелекту. У виробничих процесах беруть участь понад 600 роботів, які виконують зварювання, різання, фарбування та інші операції, забезпечуючи ефективність та високу якість.

Першим авто, що зійшов з конвеєра Кельнського центру електромобілів Ford, став Explorer

Крім того, Кельнський центр електромобілів є одним із найефективніших заводів Ford з погляду екології. Всі паливні ресурси, необхідні для роботи заводу, на 100% складаються з відновлюваної електроенергії та біометану. Ford прагне до 2035 року досягти вуглецевої нейтральності на всіх своїх європейських виробничих підприємствах, у логістиці та прямих постачальниках.

Ford Explorer створен в рамках кооперації з німецьким концерном Volkswagen та використовує платформу MEB

Першим авто, що зійшов з конвеєра Кельнського центру електромобілів Ford, став Explorer. Нагадаємо, що електричний Ford Explorer було презентовано навесні минулого року. Новинка створена в рамках кооперації з німецьким концерном Volkswagen та використовує платформу MEB.

Залежно від версії, запас ходу електричного Explorer становить від 516 до 602 км

Покупцям пропонується кілька варіантів кросовера – з одним (286 к.с.) або двома моторами (340 к.с.), моно або повним приводом. Залежно від версії, запас ходу становить від 516 до 602 км. Пізніше цього року до Explorer додасться новий спортивний кросовер, який буде представлено найближчим часом.

Читайте также: