Подивіться на Rolls-Royce Phantom у стилістиці Італійської Рів’єри (фото)

by admin
164 views

Rolls-Royce представив спеціальну версію Phantom — Phantom Inspired by Cinque Terre. Усім своїм виглядом він нагадує Італійську Рів’єру з її сонцем та винами. Кузов унікального автомобіля пофарбований у лігурійський синій з подвійними лініями кольору Navy Blue та Jasmine та виноградними гронами на боках.

Інтер’єр оздоблений шкірою Grace White та Navy Blue з декоративними вставками кольору Jasmine. На задніх дверях вишиті грона винограду. Кожна вишивка — це 9215 стібків. На стелі — вишита карта Італії, для якої знадобилося 14 338 окремих стібків.

Cinque Terre у перекладі з англійської означає «п’ять земель». Так називають п’ять сіл Монтероссо, Вернацца, Корнілья, Манарола та Ріомаджоре в італійській Лігурії, північній частині країни, що межує із Середземним морем. Розташовані на скелях, вони славляться риболовлею та терасними виноградниками на пагорбах. Зображеннями цих пейзажів прикрашені передня панель та ящик для рукавичок.

Останнє оновлення Rolls-Royce Phantom пережив 2022 року. Воно включало перероблену решітку радіатора з полірованою верхньою планкою й підсвічуванням та фари з вирізаними лазером зірочками. Доповнювали покращений образ нові колісні диски у ретро-стилі з полірованим або чорним лаковим покриттям. Фігурка «Spirit of Ecstasy» («Дух екстазу») набула тривимірного ефекту.

Салон обробили новим італійським текстилем із бамбуковим волокном та візерунком у вигляді абстрактної фігурки богині Ніки. Колишнє кермо замінили на нове з більш товстим ободом.

Під капотом все залишилося, як і раніше: 6,75-літровий двигун V12 з подвійним турбонаддувом.

Читайте также: