Hyundai готує найдешевший електромобіль бренду

by admin
17 views

Південнокорейська компанія Hyundai активно розширює асортименти електромобілів. Чергова новинка під назвою Inster покликана посіяти паніку серед конкурентів, оскільки за попередніми даними електрокрос буде запропоновано покупцям за ціною менше ніж 20 тисяч євро.

Новинка корейського виробника уніфікована з моделлю Casper і на батьківщині буде продаватися під ім’ям Casper Electric. За межами Країни ранкової свіжості автомобіль отримає позначку Inster. Це похідне від слів intimate (англ. близький) та innovative (англ. інноваційний). За словами маркетологів компанії, модель “задає нові стандарти щодо запасу ходу, технологій та безпеки, відповідаючи на запити покупців автомобілів такого класу”.

Зважаючи на те, що новинка створена на базі Casper, не дивно, що вона багато в чому нагадує компактний кросовер. Машина отримала круглі світлодіодні денні ходові вогні, а також оригінальні піксельні покажчики поворотів. Inster виглядає трохи більшим за Casper, але його точні розміри стануть відомі в червні на офіційній презентації.

На тізерах видно розташований спереду зарядний порт, а також стильні чотириспицеві колісні диски. У задній частині привертають увагу піксельні світлодіодні ліхтарі, які вже стали візитною карткою машин марки Hyundai, а на задніх дверях також можна побачити великий логотип Inster. Салон також багато в чому буде уніфікований з моделлю Casper, включаючи цифрову панель приладів з великим екраном інформаційно-розважальної системи та великим кермом з трьома спицями.

Hyundai Casper

Hyundai Casper

Технічні характеристики силового агрегату та тягової батареї ми дізнаємося наступного місяця, коли відбудеться офіційна презентація новинки. Низька вартість дозволить залучити до новинки широку купівельну аудиторію та серйозно потіснити конкурентів, особливо китайського походження.

Читайте также: