Geely показала третю модель бренду Zeekr

by admin
75 views

Geely опублікувала офіційні зображення третьої моделі преміального суббренду Zeekr, створеного в березні 2021 року — компактного кросовера Zeekr X. Примітно, що на відміну від двох попередніх моделей — спортивного шутинг-брейка Zeekr 001 й мінівена Zeekr 009 — цифрову позначку у назві замінили буквенною.

Відомо, що в основі моделі лежить модульна платформа SEA, розроблена материнською компанією Geely спеціально для електромобілів. Габаритна довжина кросовера — 4 450 мм, ширина — 1 836 мм, висота — 1 572 мм. Розмір колісної бази — 2 750 мм.

У кросовера спортивний кузов із довгим капотом, короткою задньою частиною та розширеними колісними арками. Пряма лінія даху обіцяє більше місця над головами пасажирів.

Автомобіль оснащено інтелектуальними матричними світлодіодними фарами. Як заявили у компанії, світлодіодні денні ходові вогні складаються із 41 світловипромінюючих елементів. Двері відчиняються за допомогою захованих у стійки сенсорних кнопок. На кормі — тонка смуга задніх ліхтарів, розірвана посередині логотипом із назвою бренду.

Інформації про силову установку Zeekr X наразі немає. Як кажуть у компанії, потужності агрегату вистачить для того, щоб кросовер зміг розганятись від 0 до 100 км/год за 3,0 секунди.

Читайте также: